West Gaming
Добредојдовте на West Gaming форумот.
Регистрирајте се ! Smile

GL & HF

West Gaming

Dobrodojdovte na West CS Forum
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ...

Go down 
AuthorMessage
P.PROTOTYPE

P.PROTOTYPE

Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2012-01-31

АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ... Empty
PostSubject: АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ...   АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ... EmptyTue Jan 31, 2012 10:57 pm

значи прво пред да банирате треба прво да влезете у SPEC и да го погледнете убаво играчот... А не како некои си напалени мали деца одма да отварате конзола и бан бан бан....АКО СУМ ТЕ УТЕПАЛ 3-4 ПАТИ ПО РЕД НЕЗНАЧИ ДЕКА СУМ ЧИТЕР....сте молеле за тој ебан админ а не ни знаете како да го користите... ЗНАЧИ ОВА Е АПЕЛ ДО ХЕАД АДМИНИТЕ ... НЕ СТАВАЈТЕ ДЕЦА АДМИНИ !!! и пред да влезете на серверот обавезно прочитајте си ги правилата на играта па после играјте. А ако не ви оди со скорот , олабавете, исклучете се , одморете 5 минути па пак влезете , може ке ви помогне...
ПС: САКАМ УНБАН...


Back to top Go down
View user profile
P.PROTOTYPE

P.PROTOTYPE

Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2012-01-31

АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ... Empty
PostSubject: Re: АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ...   АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ... EmptyTue Jan 31, 2012 10:59 pm

АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ... De_nuk12

Можеби ги прекршив скоро сите правила на однесување на форумов...али тоа е тоа
инаку ова ви е СС од мене...чекам унбан позз


Last edited by P.PROTOTYPE on Tue Jan 31, 2012 11:05 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
P.PROTOTYPE

P.PROTOTYPE

Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2012-01-31

АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ... Empty
PostSubject: Re: АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ...   АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ... EmptyTue Jan 31, 2012 11:03 pm

АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ... De_dus11
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ... Empty
PostSubject: Re: АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ...   АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ... Empty

Back to top Go down
 
АПЕЛ ДО АДМИНИТЕ...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
West Gaming :: West Gaming Server :: Ban/Unban-
Jump to: